Materace z Gór – materacyki dla dzieci

Zdrowie pociech jest dla każdego rodzica najważniejsze. Prawidłowo dobrany materac to nie tylko spokojny sen i odczucie relaksu dla dziecka ale także profilaktyka prawidłowego rozwoju układu kostnego, oddechowego i prawidłowej postawy ciała.

W2-WPIS2-09-05

Materace dla dzieci, które oferujemy zostały wyprodukowane z wysokiej jakości polskich komponentów, zgodnie z normami i wytycznymi Unii Europejskiej.W naszej ofercie znajdą Państwo materace z dodatkiem maty kokosowej, materace lateksowe czy standardowe materace z pianki poliuretanowej – każdy rodzaj materaca posiada inne właściwości. Materace sprzedawane w naszym sklepie zwierają tylko naturalne składniki.

Decydując się na zakup musimy wziąć pod uwagę kilka zasad przy wyborze materaca. Przede wszystkim powinien być „nowy”, nie zaleca się stosowania materaca, który był użytkowany wcześniej przez inne dziecko ze względu na ewentualne wybicia i odkształcenia.

U małych dzieci do 6 roku życia, poleca się materace średnio twarde, wykonane z pianek poliuretanowych lub pianki HR. Nie poleca się zwykle samych pianek VISCO, ze względu na fakt, iż mogą one okazać się zbyt miękkie, aby w pełni utrzymać prawidłową pozycję jeszcze nieukształtowanego kręgosłupa. Wraz ze wzrostem dziecka możemy zastanowić się nad materacami sprężynowymi z odpowiednio dobranymi komponentami takimi jak lateks, kokos czy inne rodzaje pianek.
sleeping newborn
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU -> KLIKNIJ
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s