Materace z Gór – polski produkt, najwyższa jakość

Ponad 50% Polaków uskarża się na bóle kręgosłupa a kolejne 25% – nie dosypia. To fakty, które skłaniają nas do zadaniem sobie pytania: Jaki materac wybrać do  naszego łóżka? Odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom nie jest łatwa, gdyż nie chodzi tylko o dobór odpowiedniego rozmiaru.
W2-WPIS-09-05

Pierwszym kryterium przy podejmowaniu decyzji powinna być jakość. Nie dajmy się nabrać na chińskie, tanie podróbki materacy, które przyniosą więcej zmartwień niż pożytku. Wybierajmy zawsze solidne Produkty Polskie, z atestami, spełniające normy Unii Europejskiej.

Dlaczego właśnie materac naszej produkcji?

 dostarczamy materace polskiej produkcji, tylko i wyłącznie z certyfikowanych europejskich komponentów
 nie oszukujemy na jakości, gramaturze oraz w doborze komponentów do produkcji materacy
 każdy zamówiony materac jest produkowany na bieżąco w ciągu 24h-5 dni roboczych, w zależności od modelu .W przypadku pilnego zamówienia prosimy o kontakt, a dołożymy wszelkich starań aby dostarczyć produkt nawet w 24h
 zdobyte doświadczenie w produkcji materacy pozwoli na pomoc w wyborze najbardziej dogodnego modelu dla Ciebie
 udzielamy 5 lat gwarancji na cały wkład materaca. Faktem jest że na allegro mogą się Państwo zetknąć z producentami, którzy oferują 25 lat gwarancji lub nawet 30 lat. Trzeba jednak wiedzieć, że tak długim okresem gwarancyjnym objęte są tylko i wyłącznie sprężyny. Pianka traci swoje właściwości o wiele szybciej (niektóre nawet do 2 lat) i to od niej zależy faktyczny czas trwania gwarancji gdyż to ona oddziela nas od sprężyn w czasie snu.
 niskie ceny za jakościowe produkty, nawet jeżeli znajdziesz tańszy materac na allegro zanim wydasz opinię porównaj jego parametry takie jak grubość drutu oraz pianki (najważniejsze punkty biorąc pod uwagę trwałość materaca), gramatury i wskaźniki dodatków do materacy.
 podążamy za technologią i nowymi metodami, które mają zapewnić zdrowy i wygodny sen, stale poprawiając swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia, kursy czy seminaria dokształcające zespół firmy.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s